دانشكده پیراپزشکی آمل
۱۴۰۰ سه شنبه ۶ مهر
br ENGLISH
درباره ما

مركز مشاوره

همان‌طور كه همه ما مي دانيم در طي زندگي دچار بحران ها، استرس ها و مسائل و مشكلاتي مي شويم كه خودمان از پس آن ها بر نمي‌آييم و براي مشورت سراغ خانواده، دوستان و افرادي كه فكر مي كنيم مي توانند به ما كمك كنند مي رويم. اين كار بسيار خوب است ولي بهتر از آن اينكه ما از افراد متخصص كمك بگيريم. چرا كه گاهي اوقات جايي از زندگيمان قرار مي گيريم كه نمي دانيم چكار كنيم و اطرافياني كه هميشه كمك حال ما بودنند هم نمي دانند چه كنند. براي همين ما اينجاييم تا به شما كمك كنيم تا بتوانيد بهتر زندگي كنيد و مسائل و مشكلات رو پشت سر بگذاريد. هدف ما رشد انساني شماست.

وظايف و فعاليت ها

مهمترين خدماتي كه در دفتر مشاوره دانشكده ارائه مي شود عبارتند از: مشاوره هاي حضوري، تلفني و الكترونيكي. اين خدمات در تمامي روزهاي هفته در مركز مشاوره دانشكده ارائه مي شود.

جلسات هسته مشاوره

هدف كمك به ارتقاي تحصيلي دانشجويان، از طريق تسهيل ارتباط اساتيد، دانشجويان و بخش هاي مختلف دانشكده و بررسي مشكلات و مسائل دانشجويان و ارجاع به دانشگاه مي باشد.

كارگاههاي آموزشي

از آنجا كه بهداشت روان پايه و اساس رشد انسان است، توجه به آن يكي از ملزومات زندگي موفق است. فراز و نشيب هاي بسياري در زندگي وجود دارد كه لازم است درباره آنها بحث و گفتگو شود. به همين منظور اين واحد؛ در هر نيمسال كارگاههاي مهارت هاي زندگي برگزار مي نمايد كه شركت در آن براي عموم دانشجويان آزاد مي باشد.

كانون همتاياران

 همتايار، دانشجويي است كه مطابق مفاد اين آيين­نامه از بين دانشجويان همان دانشگاه انتخاب و پس از گذراندن دوره آموزشي مربوطه زير نظر اداره مشاوره دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني و بر اساس شرح وظايف، به ارائه خدمات نيمه‌حرفه­اي به هم‌ دانشگاهيان خود مي‌پردازد.

مشاوره الكترونيكي

مشاوره الكترونيكي از طريق وب سايت مركز مشاوره دانشگاه به نشاني .............................................  صورت مي‌گيرد. علاقه‌مندان مي‌توانند پرسش‌هاي خود را در اين وب‌سايت مطرح كرده و پاسخ متخصصان را در وب‌سايت يا ايميل خود دريافت نمايند.

 

طرح پايش سلامت روان

تشخيص، درمان زودرس و به موقع جهت دستيابي به پيشگيري سطح دوم مي باشد و هدف اصلي آن كاهش شيوع يا كوتاه كردن طول مدت بيماري يا اختلال مي باشد. به همين منظور دانشجويان در بدو ورود مورد بررسي قرار گرفته تا اقدامات لازم انجام گيرد.

 

 

 

 

 

1398/07/23
Powered by DorsaPortal