دانشكده پیراپزشکی آمل
۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
br ENGLISH
دورنما، رسالت، اهداف و ارزش های گروه

چشم‌انداز

چشم انداز گروه در 5 سال آینده، رسیدن به جایگاه برتر در بین دانشکده های پیراپزشکی منطقه و قطب شدن در حداقل یک حوزه پژوهشی است
 
 

رسالت

رسالت گروه پیراپزشکی دانشکده پیراپزشکی آمل، تربیت نیروی انسانی اندیشمند، شایسته، نوآور و علاقمند به رشته است که توانایی ارائه مراقبت مهربانه را در شرایط ثبات و بحران در سطح جهانی داشته باشند. این دانش آموختگان با حضور در عرصه های آموزشی، پژوهشی، مدیریتی، خدمات پایه وبالینی و سطوح سه گانه پیشگیری خدمات مطلوب و درخور جامعه ایرانی را با محوریت فرهنگ اسلامی ایرانی مبتنی بر معنویت، اخلاق و رفتار حرفه ای ارائه خواهند نمود. حرکت در این مسیر همسو با نقشه علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و در مسیر دانایی محوری سند چشم انداز 1404 جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 
 

هدف:

هدف از تشکیل گروه پیراپزشکی، تربیت کارشناسان علوم آزمایشگاهی.فناوری اطلاعات سلامت و فوریت پزشکی( در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته) کارامد، متخصص و حرفه ای است تا با تعهد و تخصص کسب شده خود بتوانند جوابگوی نیاز مراکز آموزشی بهداشتی و درمانی کشور باشند.

 

بیانیه ی ارزش های گروه پیراپزشکی

گروه پیراپزشکی در راستای ارزش های اسلامی حاکم بر جامعه و بعنوان یکی از حوزه های دانشکده ی پیراپزشکی آمل، در راستای تحقق ماموریت دانشگاه و با پشتوانه ی نیروی انسانی متعهد، متخصص و نوآور نهایت تلاش خود را در جهت حفظ و ارتقاء موقعیت آموزشی و پژوهشی دانشگاه در کشور مبذول می دارد. برای حرکت در این مسیر و رسیدن به تعالی در آموزش، پژوهش و مسئولیت پذیری اجتماعی، از ارزش های زیر پیروی خواهد کرد:

· فرافرآیندآموزش دانشجوی پیراپزشکی بر محور شایستگی، نوآوری و پایبندی او بر اصول اخلاقی برای پاسخگویی به نیازهای جامعه استوار است.

· رورویکرد گروه در پیشبرد امور بر پایه مشورت با همه اعضاء گروه است.

· داندانش افزایی در همه جوانب و برای همه در همه زمان ها ضروری است.

· ح حفظ کرامت انسانی در برخورد با همه ی مشتریان سازمان، یک وظیفه ی اساسی است.

· ححرکت آگاهانه به سمت آینده با ترسیم نقشه ای روشن از آینده از طریق آینده نگاری میسر خواهد بود.

· عدعدالت در روابط کاری و آموزشی یک رکن اساسی است.

 
 
1400/04/22
Powered by DorsaPortal